10 Haziran 2009 Çarşamba

Çok Param Olunca Yapacaklarım


- Çocukluğumuzdan beri filmlerde gördüğümüz o tropik adalardan birine gidip , 5 yıldızlı bir otelde, personelle kanka oluncaya, barmene "her zamankinden" diyinceye, sıkılıncaya kadar kalacağım.


- 50 sayfalık da olsa, içinde devamlı aynı cümlede yazsa, bir kitap bastırıp hayvani tanıtım, reklam, pr çalışmalarıyla çok satan kitap sahibi olacağım. İzdihamlı imza günleri düzenleyeceğim ve şehrin her tarafındaki billboardlara boğazlı siyah kazakla fotoğrafımı astıracağım.


-Sadece bahçesinde değil, içinde de havuzu olan bir villada oturacağım. Haberlerde görmüştüm mesela Tansu Çiller'in yalısı öyleydi, içinde havuzu vardı. Yoksa napıyım evin dışındaki havuzu , bu devirde toplu konutta otursan havuzu var zaten şekerim hahaha


- Hiç görmediğim bir ideali hayata geçireceğim, ferrari kullanan kadın olacağım.


- Servetimin önemli bölümünü insanların yiyip yiyip 2 gram bile almamasını sağlayan mucize ilacı araştıran bilimsel kuruluşlara bağışlayacağım.


- Bütün ailemi her canım istediğinde bir araya toplayacağım. Öyle bıybıy da yapamayacaklar dayıcam kapılarına özel jeti, vericem teşvik primini, 90 yaşındaki dedem bile yarım saatte İzmir'den gelir diye düşünüyorum.


- Sadece benim sevdiğim şeyleri satacak dükkanlar açacağım. İçinde benim sevdiğim pastalar, kekler, patates kızartmaları ne bileyim birtakım şeyler satılacak. Dükkan devamlı kar edecek , kimse almasa bile ben satın alıp bedava dağıtacağım onları.


Dinimiz amin!


1 yorum:

  1. ben direk ege ye yerleşip işletmecilik yapardım. gerisini isteyene veririm...

    YanıtlaSil